Xenonové výbojky

Xenonové výbojky

Prodáváme originální Osram xenonové výbojky až se 4-letou zárukou! Neriskujte, zvolte si spolehlivý zdroj pro nákup na internetu! Největší OSRAM e-prodejce na Slovensku formotor.sk Vám garantuje, že kupujeme Osram xenonové výbojky z Německa a jsou k nám dováženy přímo z továrny. Naším cílem ve společnosti OSRAM je dodávat vám vždy výrobky nejvyšší kvality. Po celou dobu výrobního a dodavatelského procesu proto s maximální pečlivostí sledujeme všechny kvalitativní a funkční aspekty svých výrobků. Koneckonců, originálnost výrobků OSRAM se zakládá právě na kvalitě a funkčnosti. Vy byste se určitě s něčím horším nespokojili.

V posledních letech však zaznamenáváme zvýšený počet pokusů o kopírování nejen určitých našich výrobků, ale i našeho názvu, loga a obalů. Zákazníci po celém světě, zejména ti, kteří kupují xenonové výbojky, si v důsledku této skutečnosti nemohou být jisti autenticitou našich výrobků. S nepravými výrobky jste se možná setkali iv jiných oblastech. Některé lze snadno odhalit. Některé však ne. Pokud jde o výrobky OSRAM, některé napodobeniny jsou tak dobré, že vy ani odborník nedokážete na pohled poznat rozdíl. Přestože jsme však dospěli do fáze, kdy už nemůžete věřit vlastním očím, chceme vás ujistit, že můžete věřit společnosti OSRAM. Proto jsme vytvořili webovou stránku - a Program důvěry OSRAM.

Jako součást Programu důvěry OSRAM zavádíme do našeho výrobního procesu dva bezpečnostní prvky, které začínáme používat nejprve u xenonových výbojek OSRAM. Tyto dva bezpečnostní prvky lze snadno a rychle ověřit tak, že zkontrolujete:

- jedinečný kód na bezpečnostním štítku
- jedinečné údaje na patici výbojky

Jak lze od společnosti OSRAM očekávat, získáte okamžitý výsledek, kterému můžete důvěřovat. Začněte ověřovat pravost svého výrobku kliknutím na následující odkaz: www.osram.com/trust

Nový štítek se 7-místným kódem, hologram a bezpečnostní pásy. Nové balení pro osram xenonové výbojky poskytuje důkazy, i z venku, že produkt je skutečně originál. Na QR kódu který vytištěn na obalu je zveřejněno internetová stránka osram trust programu, kde si můžete ověřit vaše xenonové výbojky přímo online: www.osram.com/trust.

Zdání klame. Některé xenonové výbojky vypadají jako vysoce kvalitní výrobky, ale jsou jen levně vyrobeny lháři v imitací balení. S osram online ověřovacím nástrojem nyní můžete ověřit, zda osram xenonová výbojka, kterou jste si koupili je originální osram výrobek. Pro nástroj a další informace o důvěře pokračujte kliknutím na adresu www.osram.com/trust

NAJDETE LEVNĚJŠÍ? A ORIGINÁLNÍ?

Těžko. Osram je největší e dealer na Slovensku, z německé továrny jsme získali Osram světelné zdroje napřímo za nejlepší cenu. Stanovujeme ceny a zaručujeme nejlepší cenu. Takže pokud najdete mnohem lepší cenu Osram xenonových zdrojů světla, prodávaných na internetu, měli byste je brát s výhradami.

PÁR JE LEPŠÍ!

Vždy se doporučuje vyměnit dvojici xenonových výbojek, kdy jedna výbojka selže, pak je i druhá blízko konce životnosti. Při koupi a výměně jednoho kusu výrobku, stará xenonová výbojka stále pracuje no světelný tok se nedá srovnat. Proto se doporučuje všemi možnými čistidlem nahradit osram xenonové výbojky vždy v párech!