LED Autožárovky

LED Autožárovky

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Špičkovou kategorií automobilových světel jsou nové světlomety s dodatečným osazením LED. Off-Road LED diody nejsou schváleny ECE a nejsou oficiálně používány na cestách.

Mnohem jasnější, mnohem bělejší a mnohem silnější.

Off-road světlomety konečně přinesly průlomovou změnu, o kterou se už dlouho žádalo. Výrobci automobilů se svými integrovanými LED světly v moderních a špičkových automobilech udělali obrovský rozdíl oproti tradičním halogenovým žárovkám.


Mnohem jasnější

Neustálý pokrok technologie LED integroval do současnosti dlouho očekávaný zdroj světla. Nové LED světlomety v kombinaci se všemi dosavadními zkušenostmi jsou až o 200% jasnější než tradiční halogenové žárovky.
 
 


 
Je to mnohem bělejší

Nová LED dioda Off-Road skutečně využívá tuto technologii. Barevná teplota 6 000 K, která byla dříve v halogenových žárovkách nepředstavitelná, dává osvětlenému povrchu vozovky denní světlo. Vysoká teplota barvy dělá dopravu pohodlnější, bezpečnější a méně stresující. LED diody vybrané výrobci poskytují stejnou barevnou teplotu. Objekty před námi ve světelném kanálu budou kontrastnější a méně rozmazané.

Mnohem silnější

Svítí tam, kde to potřebujete. Díky precizně navrženému světelnému výkonu, který je sladěn s běžnými halogenovými žárovkami, se vytváří nejpřesnější a nejsilnější možné osvětlení. Díky přesné a dostupné technologii jsou nové Off roadové LED světlomety výkonné. Zaručeně vidíte rozdíl.


Off-Road světlomety s LED světlomety, H4, H7, H8, H10, H11, H16. V závislosti na modelu vozidla může být pro správnou činnost potřebný zátěžový odpor řídící jednotky Canbus.

 
 
Off-Road LED diody nejsou schváleny ECE a nemohou se používat na cestách.

Vyzkoušejte Osram LEDriving LED autožárovky s možností vrácení peněz do 6 měsíců! Formotor.cz internetový obchod a distributor světelných zdrojů v Českej republike vám nabízí možnost otestovat LED Autožárovky od výrobce OSRAM po dobu 6 měsíců bez jakéhokoliv rizika!

Zaručujeme, že budete maximálně spokojeni s kvalitou výrobků, světelným výkonem, a technickými charakteristikami. Důkazem je speciální nabídnuta záruka: Pokud si z nějakého důvodu budete myslet, že sada LEDriving HL nenaplňuje Vaše očekávání, můžete nám jej vrátit do šietich měsíců od obdržení produktu. (Formotor.cz webový distributor vám vrátí plnou kupní cenu bez jakýchkoliv otázek na Vás.)

Proto věříme, že budete s našimi produkty spokojený a jsme si jisti, že o mnoho let později budete moci přiznat, že jste udělali správné rozhodnutí. Naše firma vám nabízí dobrovolně, právně nezávislé vrácení peněz - a rovněž povinné 14denní právo na odsúpenie od smlouvy.

Společnost Formotor s.r.o.

osram-dam-6312647_LEDriving_HL_-_LED_low

Akceptovat

Naša webstránka používá technologii cookies. Pokračováním v jeho prohlížení souhlasíte s použitím této technologie. Více info o cookies.