Filtrace produktů

Rozhodující faktor
více možností... méně možností...
Možnost použití na veřejných komunikacích
více možností... méně možností...
Světelný tok
více možností... méně možností...
Životnost (TC)
více možností... méně možností...
Jmenovitý výkon
více možností... méně možností...
Patice
více možností... méně možností...
Filter
Osram Night Breaker Silver

Osram Night Breaker Silver

zobrazuje se 1 - 8 z 8 položek

Výkonné halogenové světlo s nejlepší životností


Nová řada Osram Night Breaker Silver nahrazuje řady Silverstar 2.0, která byla oblíbená svým poměrem cena / výkon. Díky vzácnému xenonovému plynu, kterým je naplněna skleněná baňka žárovky se podařilo posunout úroveň osvětlení těchto světelných zdrojů ještě o krok dále. Se sérií Night Breaker Silver nabízí OSRAM výkonu halogenovou automobilovou žárovku s optimalizovanou životností. Night Breaker Silver vytváří až o 100% vyšší jas a oproti standardní žárovkou vytváří světelný paprsek delší až 130 metrů. To vám umožní vidět dopravní značky, překážky a nebezpečí dříve a získáte tak více času na reakci. Kromě toho tyto automobilové žárovky mají přesvědčivý poměr cena / výkon a moderní design s atraktivním stříbrným krytem (H4 / H7 / H11). Barevná teplota produkovaného světla je 3300 K, čímž získáte vynikjajúce osvětlení i během špatných povětrnostních podmínek (déšť, sníh, mlha). Autožárovky Osram Night Breaker Silver jsou perfektní volba pro řidiče, kteří kladou vysoké nároky na výkon a životnost.

životnost

Při sérií Night Breaker Silver se výrobce se zaměřil na splenenie požadavků řidiče, který chtěli dostat žárovku s vyšším světelným výkonem a aby měl zvýšenou životnost. Tyto žárovky jsou toho důkazem! Nabízejí až 400-450h prevázdzky, což je při průměrné rychlosti 50km / h cca 20 000 km, což můžeme říci, že je velmi dobře v případě žárovek s vysokým jasem

- Až o 100% vyšší jas
- Až o 130m delší světelný paprsek
- Dlouhá životnost
- Vynikjúci poměr výkon / cena
- Atraktivní stříbrném víčko (H4, H7, H11)
- ECE certifikát

Akceptovat

Naša webstránka používá technologii cookies. Pokračováním v jeho prohlížení souhlasíte s použitím této technologie. Více info o cookies.