Kompletní světlomety

Kompletní světlomety

Kompletní xenonové a LED světlomety společnosti Osram přinášejí na přední část vozu zcela nový vzhled. Osram světlomety s nejnovější technologií LED dokáží promítat až o 200% více světla na cestu, o 200m delší světelný kužel a až o 100% bělejší světlo než tradiční halogenová svítidla. Osram LED kompletní světlomety dokážete nainstalovat jednoduchým způsobem plug and play a po instalaci se nevyžaduje automatická korekce sklonu ani požární soustavy světlometů. Osram Světlomety jsou ECE-kompatibilní (Evropská hospodářská komise) a schválené pro silniční provoz, takže je lze používat na cestách a jsou zcela totožné s svítidly instalovanými ve výrobě. Díky pokrokovým vestavěným modulem LED se spotřeba energie svítidla sníží a jeho životnost se násobí. Na kompletní zařízení vám výrobce poskytuje 2-letou záruku.

Po úspěšné sérií světlometů LEDriving Xenarc pro vozidla VW Golf VI vyrobené v roce 2008 - 2013 specialista na osvětlení se sídlem v Mnichově nyní nabízí novou generaci světlometů pro VW Golf VII vyrobených v letech 2012 až 2016, Ford Fous MK3 vyrobených od roku výroby 2010 po listopad 2014 a pro VW Amarok. Nové přední osvětlení je schváleno pro upgrade řešení, v nichž stávající halogenové nebo xenonové světlomety mohou být jednoduše vyměněny bez nutnosti rozsáhlejší rekonstrukci vozidla. Pro individualisty, mezi majiteli vozů těchto značek, osvětlovací designéři z firmy OSRAM vytvořili speciální provedení světlometů LEDriving pomocí kterých vaše vozidlo nabude modernější vzhled.

Pociť změnu! Vyšší výkon, moderní vzhled
Světlomety jsou vybaveny LED světly pro potkávací a dálková světla, LED světly pro denní svícení a LED signálním osvětlením. Kombinace této prémiové osvětlovací techniky má za následek inovativní produkt s vynikajícím designem. OSRAM Automotive plánuje v blízké budoucnosti představit kompletní světlomety s plnou LED technologií, které uspokojí potřeby globálního trhu, což může vést k výrazným úsporám energie ve velkém měřítku ve srovnání s konvenčními halogenovými svítidly a v neposlední řadě zlepšit celkovou bezpečnost provozu s dlouhou životností.


Osvětlení vítěze


OSRAM je světový lídr v oblasti automobilového osvětlení. Splňuje nejvyšší standardy kvality, výkonu a spolehlivosti, což ve skutečnosti odlišuje naše progresivní produkty a na rozdíl od jiných, do nich vkládáme design a inovativní inženýrství. OSRAM vychází vstříc řidičům, kteří chtějí, aby jejich vozy vzbuzovaly moderní pocit a reflektovaly svůj vlastní styl. Nabízíme světelné zdroje pro vozidla, které dokáží uspokojit i ty nejvyšší nároky. LEDriving světlomety jsou na špici světelné techniky v kvalitě OEM.


OSRAM nabízí řešení pro všechny modely VW Golf 6, VW Golf 7, Ford Focus MK3 a VW Amarok s xenonovými nebo halogenovými světlomety. Stávající světlomety mohou být jednoduše vyměněny bez nutnosti rozsáhlé rekonstrukci vozidla. Instalace LEDriving světlometů ve vašem autě je jednoduchá a trvá asi 90 minut. Není třeba mít žádné speciální znalosti pro instalaci světlometů. Součástí balení jsou podrobné pokyny pro instalaci. Montáž může být provedena jednou osobou, nicméně, můžete požádat někoho, aby vám pomohl rozebrat přední spoiler (nárazník). Snadná instalace (Plug and Play), probíhá bez úpravy nebo poškození stávajících kabelů a pro Monti nejsou potřebné žádné další díly. Komplet celé zařízení je plně certifikované a schválené pro použití na silničních komunikacích (ECE certifikované). Na zařízení se vztahuje záruka po dobu 24 měsíců.