Nabíječky baterií

Nabíječky baterií

zobrazuje se 1 - 8 z 8 položek

Nové inteligentné nabíjačky batérií od spoločnosti OSRAM

U elektrických a hybridních elektrických vozidel je baterie důležitější a dražší součástí automobilu. Rostou tak i požadavky na údržbu baterií vozidel. Inteligentní nabíječky nabízejí inteligentnější řešení nabíjení s přepínatelnými režimy nabíjení naprogramovanými tak, aby poskytovaly požadované výstupy, které odpovídají typu baterie a udržují její optimální stav.


Nové inteligentní nabíječky baterií od společnosti OSRAM s 9-stupňovým procesem nabíjení pro olověné, kalciové, EFB a AGM baterie. Navíc také 7stupňové nabíjení lithiové baterie. Obsahuje digitální displej, který ještě více usnadňuje nabíjení.

Nové OSRAM Startovací zařízení: OSRAM BATTERYstart 200, BATTERYstart 300, BATTERYstart 400, BATTERYstart PRO 700

Nejjistější je spolehnout se sám na sebe a na startovací zdroj OSRAM BATTERYstart, který vás rychle vrátí na cestu. Vyberte produkt s adekvátním výkonem pro Váš vůz. Díky svému kompaktnímu designu se všechny tři startovací zdroje snadno vejdou do přihrádky v palubní desce a jsou připraveny k použití. Mají malé rozměry a nízkou hmotnost (v závislosti na modelu 300 až 700 g), jsou vybaveny USB konektorem, fungují jako powerbanka. Nabijí mobilní telefony, fotoaparáty, tablety atp. BATTERYstart 200, 300 a BATTERYstart 400
jsou vybaveny LED světlem, které usnadňuje připojení k baterii v noci nebo v tmavých garážích. Integrované ochranné mechanismy zabraňují poškození a zajišťují vaši bezpečnost (ochrana před přepólováním, přehřátím nebo zkratem).

BATTERYstart jsou startovací zdroje pro okamžitý start, jsou vhodné pro benzinové motory 3 l až 8 l nebo 4 l naftové motory. Se správným ařízením můžete nastartovat menší automobily a motocykly až po SUV a dodávky. BATTERYstart 400 je také vybaven zásuvkou 12V, a proto může napájet i příslušenství s konektorem 12V mimo vozidlo, jako jsou chladící boxy nebo ventilátory. BATTERYstart PRO 700 je určen pro profesionály, do autoservisů, garáží a dílen.

Akceptovat

Naša webstránka používá technologii cookies. Pokračováním v jeho prohlížení souhlasíte s použitím této technologie. Více info o cookies.