Kompresory

Kompresory

zobrazuje se 1 - 7 z 7 položek

Pravidelná kontrola tlaku v pneumatikách vám pomáhá k bezpečné jízdě. Optimální tlak v pneumatikách navíc zabraňuje zvýšení opotřebení, a proto vám může poskytnout delší cykly výměny pneumatik. To šetří peníze a pomáhá životnímu prostředí. Správný tlak v pneumatikách také snižuje spotřebu paliva a tím i emise oxidu uhličitého. S novými kompresory OSRAM můžete nyní snadno a rychle zkontrolovat tlak v pneumatikách a případně jej upravit.

Kompresory OSRAM jsou flexibilní, snadno použitelné a všestranné. Ať už jste doma v garáži, na parkovišti, na ulici, na dovolené nebo na služební cestě: kompresory jsou užitečné, lehké a díky svým kompaktním rozměrům snadno skladovatelné. Jsou napájeny z 12V zásuvky ve vozidle. Mají integrovaný napájecí kabel s navíjecím mechanismem a flexibilní vzduchovou hadici. Doba nadýmání pneumatik je velmi krátká, tlak se zobrazuje ve třech různých jednotkách tlaku bar, kPA a PSI. Součástí je přihrádka na víčka ventilů pneumatiky, velké tlačítko pro zapnutí/vypnutí. S kompresory se velmi snadno manipuluje bez potřeby dalších nástrojů.

Kompresory OSRAM nejsou určeny výhradně pro pneumatiky vašich automobilů, s přiloženou sadou adaptéru můžete nafouknout pneumatiky svého motocyklu, kola, kočárku, nafukovací čluny, míče, matrace, hračky do vody atp.

Akceptovat

Naša webstránka používá technologii cookies. Pokračováním v jeho prohlížení souhlasíte s použitím této technologie. Více info o cookies.