Ceník dopravy a možnosti doručení

  

Pro naše zákazníky poskytujeme komfortní službu doručování prostřednictvím kurýrní společnosti UPS - Slovak Parcel Service. Společnost UPS - United Parcel Service je přední světovou spediční firmou s více než 100 letou tradicí. Na Slovensku zastupuje United Parcel Service společnost Slovak Parcel Service, s.r.o. Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme poskytovat vždy jen ty nejlepší produkty, právě proto jsme se rozhodli využívat služeb kurýrní společnosti UPS, která je zárukou kvalitní přepravy našich zásilek a samozřejmě i spokojenosti našich zákazníků.

Způsoby doručení Možnosti platby 
Osobní odběrZdarmaDobírka30 Kč
Kurýr UPS130 KčBankovní převod 
   


Při objednávce nad 3869 Kč je doručení zdarma!

Společnost UPS garantuje dodání zásilky do Vašich rukou do 1-2 pracovních dnů od přijetí vaší objednávky.

 

O termínu dodání budete informováni prostřednictvím e-mailu a SMS, abychom vás informovali předem. V případě, že dodací lhůta pro vás není přijatelná, objednávku můžete samozřejmě zrušit bez jakýchkoliv následků. Po odeslání zásilky v naší části pracovního dne, až 95% balíků dorazí do vaśeho domova na druhý pracovní den. Objednávané produkty jsou vyřizovány a posílány od pondělí do pátku v době od 8 do 14 hodin (objednávky jsou expedovány v den objednání zboží v uvedeném termínu.)

 

 • Kurýrní společnost Vám doveze zboží přímo na místo, které si sami určíte (domů, firma apod.) Ráno v den doručení, Vám kurýrní společnost odešle sms zprávu s informací o doručení zásilky i s tel. č. na kurýra, se kterým se můžete následně kontaktovat a dohodnout na termínu doručení, který Vám bude nejvíce vyhovovat.
 • Kurýr při rozvozu vždy volá předem na tel. číslo které uvedete při objednávce.

 • Zboží si můžete dát poslat na libovolnou adresu / domů, nebo do práce /, kde se budete v den dodání nacházet.

 • Před dodáním balíku, vás kurýr společnosti UPS bude telefonicky kontaktovat na číslo, které jste zadali při vytvoření Vaší objednávky.

 

Při platbě převodním příkazem na účet Vám bude zásilka odeslána až po připsání částky na náš bankovní účet. Objednané zboží Vám kurýr doručí následující pracovní den, pokud objednávku zrealizujete do 14:00 v pracovní den. O odeslání zásilky Vás budeme informovat sms a e-mailem.                                   

 

                         

 

 

 

Způsoby doručení a ceník

 

 

Našim zákazníkům nabízíme nejspolehlivější a nejbezpečnější způsoby plateb používané na nákup přes internet, abychom vám zajistili komfortní, bezpečné a zároveň rychlé nakupování v našem internetovém obchodě.

 

Kurýr UPS – 103 Kč

 • Cena za dopravu: 103 Kč

 • Při objednávce s celkovou částkou nad 3869 Kč: zaslání zdarma

 • Objednaný produkt je doručen prostřednictvím kurýrní služby UPS

 • Zboží bude doručeno do 1-2 pracovních dnů od expedování zásilky

 • V okamžiku expedování zásilky jsou Vám na email doručeny informace o odeslání Vaší objednávky

 

 

 

Osobný odber – Zdarma

 • Cena za prepravu: Zdarma

 • Osobní odběr je možný pouze v případě výběru způsobu platby: bankovní převod nebo platbou přes platební bránu PayPal.

 • Zboží bude připraven k předání do 1-2 pracovních dnů od přijetí platby za Vaši objednávku. O přijetí platby budete informováni e-mailem a telefonicky.

 • Zboží si můžete vyzvednout na místě které vám bude nejvíce vyhovovat po vzájemné dohodě v taktéž dohodnutém termínu. Vyzdvihntie balíku je možné pouze na adrese v rámci města Zvolen.

 

 

 

  

 

Možnosti platby

 

 

 

Dobírka - 26 Kč

Napoužívanejší způsob platby. Platbu za zboží uhradíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli, kurýrovi UPS. Jelikož náklady na tuto službu jsou vyšší než u ostatních způsobech platby zpoplatnit ji částkou 26 Kč

 

Bankovní převod

Po přijetí Vaší objednávky Vám systém automaticky zašle e-mail kde najdete číslo účtu a variabilní symbol. Za zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený ve Slovenská spořitelna a.s. Po přijetí platby odesíláme zboží s tím, že Vás informujeme sms-kou a e-mailem o termínu doručení zásilky.

 

Platební brána PayPal

Při výběru možnosti PayPal Vás systém automaticky přesměruje přímo na úhradu, kde po přihlášení do PayPal uhradíte částku za Vaši objednávku. Po uhrazení systém okamžitě eviduje platbu a Vám je zaslán automoaticky informočný mail o přijetí platby. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží expedujeme nejpozději následující den, pokud je skladem. Podporujeme bezpečné platby.

 

 

.,Internetový obchod, č. účtu: 2201566413/2010 Fio banka, a.s. bankový účet.

 


Akceptovat

Naša webstránka používá technologii cookies. Pokračováním v jeho prohlížení souhlasíte s použitím této technologie. Více info o cookies.