Osram 67210CW gen2 LEDriving HL H7 LED žárovky 6000K 2ks/balenie 2019

Osram 67210CW gen2 LEDriving HL H7 LED žiarovky 6000K 2ks/balenie 2019 Expand

Nové

parametry

VýrobceOsram
Balení2 ks
EAN4052899605084
Rozměr délky177.5 mm
Rozhodující faktorled technologie
Možnost použití na veřejných komunikacíchNe (off-road)
Barevná teplota6000 K
Světelný tok1215 lm
Životnost (TC)5000 hodín
Jmenovité napětí12 V
Jmenovitý výkon14 W
PaticeH7 (PX26d)
Záruka5 rokov

67210CW

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

2 182Kč

včetně dph
1 819Kč bez dph

Pokud objednáte toto zboží na firmu a jste plátci DPH, zboží Vám budeme účtovat bez 20% DPH.

Dostupnost: skladem

Objednejte si toto zboží dnes a do 48 hodin bude u vás!

možnosti platby
Utraťte ještě 4 097Kč a získejte zdarma dopravu!

 

Garance vrácení peněz nebo výměny zboží do 30 dní.

 

Jsme tu pro Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838

Vyzkoušejte Osram LEDriving LED Autožárovky H7 s možností vrácení peněz do 6 měsíců! Formotor.cz internetový obchod a distributor světelných zdrojů v Českej republice vám nabízí možnost otestovat LED Autožárovky od výrobce OSRAM. V případě že nebudete s produktem spokojeni, můžete nám je vrátit po dobu 6 měsíců bez jakéhokoliv rizika a my vám vrátíme plnou kupní cenu bez jakýchkoliv otázek!Osram LED HL H7 67210CW - Světlo pro maximální viditelnost

Většina výrobců v současnosti řeší hlavní světlomety prostřednictvím LED diod. Stále více se tato technika dostává do popředí a dnes už možná na cestách vidět množství vozidel, které jsou vybaveny LED světlomety. Nejnovější Led světlené zdroje Osram LEDriving HL si můžete nyní vyměnit za své standardní halogenové žárovky a získáte tak nejmodernější LED osvětlení pro své auto. Barevná teplota 6000K zvýšuje jas a dodává tak moderní vzhled vašemu vozidlu. LED osvětlení Osram LEDriving HL lze použít jako náhrada tradičních žárovek H7, H11 a HB4 za moderní LED žárovky. LED osvětlovací světlomety Osram LEDriving HL mohou být použity do tlumených (potkávacích) a do dálkových světel. Kompaktní a snadno instalovatelný světelný zdroj LED se dá rychle a snadno instalovat ve většině vozidel. V porovnání se standardními zdroji halogenových žárovek, které poskytují barvu světla maximálně 4200 Kelvin, vám LED světlomet Osram LED HL H7 67210CW zajišťuje barvu světla až 6000 K čímž získáte barvu podobnou dennímu světlu.


Až 5-letá záruka!

Specialisté firmy Osram vyvinuli LED světelné zdroje, které mohou být použity jako náhrada za konvenční halogenové žárovky. Osvětlovací světlomet Osram LEDriving HL H7 67210CW je nejmodernější LED světelný zdroj s chladicím ventilátorem s aktivním chlazením. Společnost Osram zavedla pokročilé technologie pro zvýšení tepelné odolnosti LED žárovek a odvádění tepla s jakýchkoliv kritických komponent, čímž prodlužuje jejich životnost. Speciální aktivní chlazení zajišťuje, že mimořádně vysoký tepelný výkon vysokovýkonných LED svítidel bude správně použit po celou dobu životnosti. Osram LEDriving H7 HL produkuje briliantu ostré světlo s barevnou teplotou 6000K na povrch vozovky, aniž tato unikátní technologie oslepovala oprotiidúcich řidičů. Rozměr délky a průměr LED diod je stejný jako u tradičních halogenových žárovek, takže je můžete bez problémů nainstalovat. Aktivní chladič však prodlužuje zdroj světla, takže musíte zkontrolovat kompatibilitu dle vašeho auta. Inovativní systémy pro řízení tepla, kombinované s nejvyšší úrovní intezity světla LED, vytvářejí impozantně odolnou žárovku s extrémně dlouhou životností. Na všechny výrobky v sérii Osram LEDriving HL výrobce poskytuje až 5-letou záruku.

Stylový efekt bílého světelného paprsku Ledriving HL Off-road svetlmotov je navržen s maximální možnou přesností a využívá technologii, která zajišťuje, že extra silné světlo s led diod zůstane tam kde patří - na silnici. Osram LEDriving HL LED Off-road, rovanko nabízí výraznější bělejší světlo, jehož kontrast je velmi vysoký a výrazně tak odděluje hranici osvětlované plochy na cestě od tmavé noci. Jasné bílé světlo, které tyto LED Žárovky produkují vám pomohou zůstat více koncentrovaný a být tak v pohotovsti při cestování v noci. Vylepšené rozložení silného, ​​rovnoměrného LED světelného paprsku, umožnuje vidět překážky daleko na cestě, bez rizika oslnění ostatních řidičů. S LED technologií a teplotou chromatičnosti 6 000 K představují světelné zdroje Osram LEDriving HL velmi praktické řešení, pokud si chcete vylepšit čelní světla Vašeho automobilu. Dodávají stylové chladně bílé světlo a zlepšují viditelnost. To, co je před vámi, rozpoznáte lépe a rychleji. Retrofity dodáváme v páru, mají 5 let záruku a velmi dlouhou životnost.

67219CW-Osram.jpg

Off-road produkt: Tato světla nejsou schváleny ECE a proto jejich používání v současnosti není schváleno pro použití na veřejných komunikacích: jejich použití je omezeno na aplikace "off-road". Kromě toho může jejich instalace spustit chybové hlášení o žárovce, které se zobrazí na palubním počítači / palubní desce vozidla. Je to neškodný vedlejší účinek LED žárovek s nízkým výkonem, které nejsou rozpoznány systémem CANbus vozidla a lze je vyřešit pomocí instalace dodatečného adaptéru Canbus.

osram-dam-6312647_LEDriving_HL_-_LED_low

Akceptovat

Naša webstránka používá technologii cookies. Pokračováním v jeho prohlížení souhlasíte s použitím této technologie. Více info o cookies.